„GAMBIT”- założony został w 1997 roku. w Łosicach (woj. mazowieckie), jako grupa muzyczna wykonująca przede wszystkim muzykę taneczną. Inicjatorem powstania zespołu był Piotr Kujko – wokalista i wodzirej.
Niewątpliwie głównymi filarami zespołu – kapeli „GAMBIT” są wcześniej wspomniany Piotr oraz Basia, która związana jest z grupą nieomal od początku jej istnienia.
Obecnie istniejąca formacja stanowi solidny, zgrany, doskonały – pod każdym względem, dobrany zespół przyjaciół, których mimo różnic, łączy ambicja, determinacja oraz nade wszystko miłość do muzyki, co sprzyja elastyczności w umiejętności dostosowywania się do każdego repertuaru, zaspokajania różnorodnych gustów i upodobań muzycznych szerokiego grona odbiorców.
„GAMBIT” – jest zespołem mocno zakorzenionym w branży muzyczno – rozrywkowej znanym na Mazowszu oraz w wielu regionach Polski.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, chętnie uświetnimy i nadamy stosowną oprawę muzyczną każdej uroczystości w zaproponowanym przez Państwa miejscu naszego kraju, gdyż nie boimy się ambitnych wyzwań, nie stawiamy barier technicznych i muzycznych. Przez lata współpracy nauczyliśmy się pokonywać wszelkie przeszkody. W wieloletniej działalności zespołu GAMBIT, współtworzyliśmy różnorodne imprezy, potrafimy wyczuć charakter uroczystości. Nasi klienci są zadowoleni z naszego udziału w ważnych dla Nich imprezach. Często polecają nas swoim znajomym. To zaufanie klientów mobilizuje nas do udoskonalenia pracy w poszerzaniu repertuaru. Zawsze gwarantujemy udaną i niezapomnianą zabawę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.